fbpx  
Home » Новини » Тернополянину присвоєно почесне звання

Тернополянину присвоєно почесне звання

30.05.2019 15:14 Категорія: Новини

ПідручнийЗгідно з Наказом Міністерства Молоді і спорту України № 2381 від 14 травня 2019 року, відомий тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний отримав звання «Заслужений майстер спорту України».

Про це написав на своїй сторінці у соцмережах Міністр молоді та спорту Ігор Жданов: «З приємністю та гордістю за український спорт, підписав наказ і посвідчення про присвоєння нашому біатлоністу Дмитру Підручному звання «Заслужений майстер спорту України». Блискуча і вольова перемога Дмитра на чемпіонаті світу з біатлону – вже увійшла в історію звершень всього українського народу. Вітаю, Дмитре! Пишаємось твоїми досягненнями! Бажаю нових перемог!».

Нагадаємо, що тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний вперше історії українського біатлону у змаганнях чоловіків здобув золото у гонці переслідування на чемпіонаті світу 2019 року у шведському Естерсунді. Для нашого земляка це перший такий подіум, перша медаль на чемпіонатах світу в кар’єрі.

підручний заслужений

 

 

Тернополянину присвоєно почесне звання Reviewed by on . Згідно з Наказом Міністерства Молоді і спорту України № 2381 від 14 травня 2019 року, відомий тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний отримав звання «Заслуже Згідно з Наказом Міністерства Молоді і спорту України № 2381 від 14 травня 2019 року, відомий тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний отримав звання «Заслуже Rating: 0

Додати коментар

scroll to top