fbpx  
Home » Новини » Тернополяни перемогли у Всеукраїнських змаганнях (фото)

Тернополяни перемогли у Всеукраїнських змаганнях (фото)

30.05.2019 16:59 Категорія: Новини

Тернополяни перемогли у Всеукраїнських змаганнях (3)У Кам’янець-Подільському на Хмельниччині відбулися всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник і Анатолія Боднарчука. Вдало виступили на змаганнях  легкоатлети Тернопільщини.

Тренер-викладач Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту, майстер спорту Іван Панасюк, став переможцем у секторі для метання диску, показавши результат  55 метрів 30 сантиметрів. Тренується атлет під керівництвом Василя Яковіва, повідомили у прес-службі облрасної. Показали добрі результати і підопічні Івана Панасюка, які займаються в Тернопільській ОДЮСШ із літніх видів спорту. Другим місцем у штовханні ядра відзначився Олександр Шилівський  17 метрів 83 сантиметри.  Ігорю Висоцькому, не було рівних серед ровесників у метанні диску  40 метрів 89 сантиметрів, а у штовханні  ядра Ігор фінішував другим  15 метрів 22 сантиметри. Третім у штовханні ядра серед юніорів фінішував підопічний тренера-викладача школи Василя Яковіва,- Володимир Пітух (12 метрів 52 сантиметри).

Змагання в Кам’янець-Подільському стали етапом підготовки до командного чемпіонату України серед юнаків (2002 р.н. та молодші),які відбудуться в м.Кропивницькому.

Тернополяни перемогли у Всеукраїнських змаганнях (2)

Тернополяни перемогли у Всеукраїнських змаганнях

 

 

Тернополяни перемогли у Всеукраїнських змаганнях (фото) Reviewed by on . У Кам’янець-Подільському на Хмельниччині відбулися всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник і Анатолія Боднарчука. Вдало ви У Кам’янець-Подільському на Хмельниччині відбулися всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник і Анатолія Боднарчука. Вдало ви Rating: 0

Додати коментар

scroll to top