fbpx  
Home » Новини » Тернополяни можуть подорожувати без віз до екзотичної країни

Тернополяни можуть подорожувати без віз до екзотичної країни

05.05.2019 13:55 Категорія: Новини

тайланд_без_вiзТаїланд став ще доступнішим для тернопільських туристів. Так, мандрівники можуть подорожувати до Таїланду без віз.

Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт. Термін безвізового перебування – до 30 днів.

Про це повідомляє у Facebook Департамент консульської служби МЗС України.

«З 14 квітня 2019 р. громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування на території Таїланду строком більше 30 днів, незалежно від мети подорожі, необхідно отримати візу у відповідному дипломатичному представництві або консульській установі», – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо подорожуючим про необхідність дотримання законодавства іноземної держави під час перебування на її території. Також нагадуємо, що громадяни України при поїздках за кордон мають бути застраховані.

Тернополяни можуть подорожувати без віз до екзотичної країни Reviewed by on . Таїланд став ще доступнішим для тернопільських туристів. Так, мандрівники можуть подорожувати до Таїланду без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт Таїланд став ще доступнішим для тернопільських туристів. Так, мандрівники можуть подорожувати до Таїланду без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт Rating: 0

Додати коментар

scroll to top