fbpx  
Home » Новини » Тернополян запрошують на незвичайну екскурсію

Тернополян запрошують на незвичайну екскурсію

17.05.2019 17:02 Категорія: Новини

екскурсіяТеатралізовану екскурсію «Закон і Порядок по-тернопільськи» проведе у Тернополі Туристично-інформаційний центр міста 20 травня о 19:00 годині.

На екскурсії будуть говорити про закони і порядки, що було з тими, хто їх порушував у різні періоди нашого міста. Організатори зазначають, що буде цікаво та незвично. Початок екскурсії буде від ТІЦ, що на вулиці Грушевського, 2.

- Це вже буде друга театралізована екскурсія містом, перша була екскурсія під назвою “1540″, – розповідає сайту «20 хвилин» представник ТІЦ Олександр Хома. – Вона вдалась, люди були у захваті і багато хто шкодував, що не взяв участь. Екскурсія безкоштовна, але потрібно зареєструватись. Локації ми не озвучуємо, хочемо щоб усе було цікаво. На учасників чекають багато сюрпризів, ми поринемо у Тернопіль різних часів. Дізнаємось, що заборонялося, за що карали і чого боялись.

Організатори запрошують усіх долучатися до цього дійства. Та просять розповідати друзям та незнайомцям. Над сценарієм вже місяць працює колектив Туристично-інформаційного центру. Пишуть його, опираючись на історичні факти та довідку.

Нагадаємо, на першу театралізовану інтерактивну екскурсію «1540» зареєструвались понад 200 людей, хоча до її завершення туристів ставало ще більше, бо по дорозі приєднувались перехожі. Організатори зазначають, що старались занурити гостей екскурсії в атмосферу міста у різні часи.

Довідка Екскурсія “Закон і Порядок по-тернопільськи” безкоштовна, але потрібно реєструватись за посиланням: https://forms.gle/8EAtMTRLfzP18Jmv8 .

Деталі за телефоном: 098-05-20-720, або у ТІЦ \ Туристично-Інформаційний центр м.Тернополя.

Тернополян запрошують на незвичайну екскурсію Reviewed by on . Театралізовану екскурсію «Закон і Порядок по-тернопільськи» проведе у Тернополі Туристично-інформаційний центр міста 20 травня о 19:00 годині. На екскурсії буду Театралізовану екскурсію «Закон і Порядок по-тернопільськи» проведе у Тернополі Туристично-інформаційний центр міста 20 травня о 19:00 годині. На екскурсії буду Rating: 0

Додати коментар

scroll to top