fbpx  
Home » Новини » Тернопільські вандали знову відзначилися (фото)

Тернопільські вандали знову відзначилися (фото)

31.05.2019 10:24 Категорія: Новини

вандали сопілкаУ Лукаша, який стоїть поряд з Педагогічним університетом, вкрали сопілку

Скульптуру “Лісова пісня” встановили в парку в червні минулого року. Уже через кілька місяців одного із постаментів суттєво пошкодили. Пам’ятник планують відновити цього літа, кажуть на факультеті мистецтв ТНПУ ім. Володимира Гнатюка.

Спроектували та встановили скульптуру студенти спеціальності «Дизайн» Павло Гаврас та Христина Конь. Ще до кінця 2018 року у одного із постаментів хтось відбив частину руки та сопілку, яку він тримав.

- Зараз наші студенти роблять ще одну скульптуру, її будуть встановлювати неподалік “Лісової пісні”, – розповідає 20 хвилин декан факультету мистецтв ТНПУ Зіновій Стельмащук. – Щоб не виготовляти окремо матеріал, сульптуру реставруватимуть разом з новою.

За словами пана Стельмащука, хто пошкодив твір мистецтва – невідомо, але сама сопілка відвалитись не могла. – Ми вважаємо, що це – хуліганство. На території університету працює охорона, тому вдень це не могли зробити. – розповідає Зіновій Стельмащук.

Який пам’ятник встановлять поряд із цією скульптурою наразі невідомо.
 

 

Тернопільські вандали знову відзначилися (фото) Reviewed by on . У Лукаша, який стоїть поряд з Педагогічним університетом, вкрали сопілку Скульптуру "Лісова пісня" встановили в парку в червні минулого року. Уже через кілька м У Лукаша, який стоїть поряд з Педагогічним університетом, вкрали сопілку Скульптуру "Лісова пісня" встановили в парку в червні минулого року. Уже через кілька м Rating: 0

Додати коментар

scroll to top