fbpx  
Home » Новини » Тернопільські школярі – переможці Західноукраїнської ліги (фото)

Тернопільські школярі – переможці Західноукраїнської ліги (фото)

08.05.2019 13:05 Категорія: Новини

переможці Західноукраїнської ліги (2)Тернопільська команда учнів п’ятих класів стала переможцем у ІІІ-му та фінальному етапі Західноукраїнської ліги за програмою IAAF “Дитяча легка атлетика”, що днями проходив в Івано-Франківську.

Загалом у фінальному етапі змагалися команди з Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Ужгорода, Луцька та Івано-Франківська, інформують у міській раді.

У фіналі учасники продемонстрували свою спритність, швидкість та витривалість у випробуваннях: естафета зі стійками та бар’єрами, метання диску, стрибки, швидкісні естафети та комплексна естафета «Формула-1».

За підсумками загальнокомандної боротьби впродовж ІІІ-х турів переможцями Західноукраїнської ліги -2019 стали:
І м.- м. Тернопіль;
ІІ м.- м. Івано-Франківськ;
ІІІ м. – м. Луцьк.

Нагадаємо, цьогоріч захід проходив в три тури. І тур відбувся у Тернополі, ІІ тур приймав Хмельницький, а фінал пройшов в Івано-Франківську.

переможці Західноукраїнської ліги

Тернопільські школярі – переможці Західноукраїнської ліги (фото) Reviewed by on . Тернопільська команда учнів п’ятих класів стала переможцем у ІІІ-му та фінальному етапі Західноукраїнської ліги за програмою IAAF "Дитяча легка атлетика", що дн Тернопільська команда учнів п’ятих класів стала переможцем у ІІІ-му та фінальному етапі Західноукраїнської ліги за програмою IAAF "Дитяча легка атлетика", що дн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top