fbpx  
Home » Економіка » Тернопільські батьки можуть отримати від держави більше 1600 гривень

Тернопільські батьки можуть отримати від держави більше 1600 гривень

02.05.2019 16:14 Категорія: Економіка Новини

грошіМуніципальна няня на Тернопільщині готова до роботи. Батькам дітей, віком до 3 років, можуть компенсувати витрати на послуги няні у розмірі 1626 гривень. Для цього необхідно укласти угоду з особою, яка виконуватиме обов’язки няні.

Щоб скористатися новою соціальною послугою, няня повинна бути фізичною особою підприємцем і сплачувати податки, – каже директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. Однак поки що брати участь в новому урядовому проекті люди не поспішають.

«У Тернополі зареєстровано одне звернення з приводу оформлення муніципальної няні, ще одне звернення маємо в одному з районів області. Обов’язкова умова – няня має бути оформленою підприємцем і сплачувати податки. Держава цій особі зарахує стаж. Оформити муніципальну няню можуть батьки дітей до трьох років. Для цього необхідно укласти угоду з особою, яка готова виконувати послуги няні. Батьки спочатку здійснюють оплату послуг няні, в управліннях соціального захисту вони показують підтверджуючі документи, в результаті вони отримуватимуть компенсацію у розмірі 1626 гривень. Муніципальною нянею можуть бути навіть родичі, тобто скористатися послугою «муніципальна няня» можуть батьки (усиновлювачі) та опікуни дитини, що не досягла трирічного віку. Муніципальною нянею може стати ФОП або працівник підприємства/організації, що надає послуги з догляду за дітьми».

Компенсацію на послуги няні виплачуватимуть управління з питань соціального захисту населення щомісяця. Підставою для виплат будуть надані батьками документи, що підтверджують витрати на оплату послуг няні. Компенсацію призначать незалежно від того, чи отримують батьки допомогу на дитину.

Тернопільські батьки можуть отримати від держави більше 1600 гривень Reviewed by on . Муніципальна няня на Тернопільщині готова до роботи. Батькам дітей, віком до 3 років, можуть компенсувати витрати на послуги няні у розмірі 1626 гривень. Для ць Муніципальна няня на Тернопільщині готова до роботи. Батькам дітей, віком до 3 років, можуть компенсувати витрати на послуги няні у розмірі 1626 гривень. Для ць Rating: 0

Додати коментар

scroll to top