fbpx  
Home » Новини » Тернопільщину відвідала Міністр (фото)

Тернопільщину відвідала Міністр (фото)

27.05.2019 09:36 Категорія: Новини

Ірина ФрізТернопільщину з робочим візитом відвідала Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз. В рамках візиту вона взяла участь у засіданні Ради підтримки учасників АТО/ООС, що відбулася в облдержадміністрації. Основні питання, які піднімалися на цій зустрічі спільно з керівництвом області, ветеранами, волонтерами та громадськими активістами, – надання медичних послуг, сімейної реабілітації, психологічної допомоги і підтримки, забезпечення житлом, встановлення пільг тощо.

За результатами засідання відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Тернопільською ОДА та Міністерством у справах ветеранів.

Окрім того, Ірина Фрвз відвідала лікувальний заклад у Тернополі, де отримують необхідні медичні послуги учасники бойових дій. Зокрема, разом з головою облдержадміністрації Степаном Барною вона побувала в обласній психоневрологічній лікарні. На базі цієї лікарні створено центр реабілітації учасників АТО.

Ірина Фріз (3)

Ірина Фріз (2)

Тернопільщину відвідала Міністр (фото) Reviewed by on . Тернопільщину з робочим візитом відвідала Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз. В рамках візиту вона взяла участь у засіданні Ради підтримки учасників Тернопільщину з робочим візитом відвідала Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз. В рамках візиту вона взяла участь у засіданні Ради підтримки учасників Rating: 0

Додати коментар

scroll to top