fbpx  
Home » Економіка » Степан Барна розповів, чим може похвалитися Тернопільщина

Степан Барна розповів, чим може похвалитися Тернопільщина

30.05.2019 08:42 Категорія: Економіка Новини

тернопільщина1Тернопільщина може похвалитися чималими здобутками у соціально-економічному розвитку. Так, сьогодні наша область посідає 7 місце за цим показником в Україні. При цьому у 2016 році регіон “пас задніх” і перебував на 20 місці серед усіх областей України.

Окрім того, порівняно із січнем-березнем 2018 року, на Тернопільщині на 3,1% зросло виробництво промислової продукції, а сільське господарство на 4,9%. Про це повідомив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Він також навів декілька інших фактів, які свідчать про позитивні зміни.

“Будівельних робіт виконано на 27,5 % більше; суб’єктами господарювання вкладено в економіку області на 30% більше інвестицій, іноземні інвестиції зросли на 4,2%; створено 1140 нових робочих місць; середньомісячна заробітна плата – 7364 грн + 20,7% (м. Тернопіль 8433 грн); нових 762 підприємці та 54 юрособи. Загалом дуже добрі досягнення для області з огляду на те, що країна воює”, – резюмував очільник краю.

Степан Барна розповів, чим може похвалитися Тернопільщина Reviewed by on . Тернопільщина може похвалитися чималими здобутками у соціально-економічному розвитку. Так, сьогодні наша область посідає 7 місце за цим показником в Україні. Пр Тернопільщина може похвалитися чималими здобутками у соціально-економічному розвитку. Так, сьогодні наша область посідає 7 місце за цим показником в Україні. Пр Rating: 0

Додати коментар

scroll to top