fbpx  
Home » Новини » Сільські школи у Тернопільській області підключать до Інтернету

Сільські школи у Тернопільській області підключать до Інтернету

08.05.2019 15:20 Категорія: Новини

інтернетЦього року відбудеться підключення до Інтернету всіх навчальних закладів та шкіл у Тернопільській області, які не мають до нього доступу.

Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич. Вона зазначила, що в Україні є проблема цифрового розриву між поколіннями, зокрема дітей та вчителів, між селом та містом.

«Цього року ми плануємо створити загальну концепцію цифризації освітньої системи України. Тому що нам потрібна повна візія того, як ця система виглядатиме в повному обсязі. Сюди входить доступ до Інтернету, який би нам дозволив використовувати електронний освітній контент в повному обсязі, зокрема мультимедійний. Інша історія — це сама інфраструктура, тобто носії, з якими діти можуть працювати у школах. Третя частина, можливо найосновніша, все це працюватиме в тому випадку, якщо вчителі зможуть цим користуватися», – сказала міністр.

На підключення українських шкіл до всесвітньої павутини держава витратить 700 мільйонів грн. Ще на 300 мільйонів гривень закуплять комп’ютери.

«Наше завдання — провести Інтернет у ті заклади, де доступу взагалі немає, а також забезпечити швидкість підключення для інших закладів не менше 30 Мбіт/с, а для опорних закладів та великих шкіл — до 100 Мбіт/с, бо саме ця швидкість може дозволити працювати з нормальними Інтернет-ресурсами», – зазначила Гриневич.

Щоб уникнути зловживань, розподіл цих коштів відбуватиметься за визначеним алгоритмом, — обіцяють у МОН.

Сільські школи у Тернопільській області підключать до Інтернету Reviewed by on . Цього року відбудеться підключення до Інтернету всіх навчальних закладів та шкіл у Тернопільській області, які не мають до нього доступу. Про це повідомила міні Цього року відбудеться підключення до Інтернету всіх навчальних закладів та шкіл у Тернопільській області, які не мають до нього доступу. Про це повідомила міні Rating: 0

Додати коментар

scroll to top