fbpx  
Home » Новини » Ще один житель Тернопільщини виграв у лотерею

Ще один житель Тернопільщини виграв у лотерею

17.05.2019 16:13 Категорія: Новини

лотереяПід час розіграшу 1030-го тиражу «Лото-Забава» в рамках постійного конкурсу «Мані на дивані» визначилось одразу двоє переможців, кожному з яких пощастило виграти максимальний приз – 40 000 гривень.

Микола Григорович з Херсонщини та Ігор Іванович з Тернопільщини ризикнули та зіграли з Анатолієм Гнатюком у гру «Більше-менше». Обом гравцям поталанило збільшити початкові призи вдвічі та поповнити свої скарбнички на 40 000 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців 1030-го тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення своїх виграшів.

Нагадаємо, що у квітні цього року тернополянин виграв у лотерею мільйон гривень.

Ще один житель Тернопільщини виграв у лотерею Reviewed by on . Під час розіграшу 1030-го тиражу «Лото-Забава» в рамках постійного конкурсу «Мані на дивані» визначилось одразу двоє переможців, кожному з яких пощастило виграт Під час розіграшу 1030-го тиражу «Лото-Забава» в рамках постійного конкурсу «Мані на дивані» визначилось одразу двоє переможців, кожному з яких пощастило виграт Rating: 0

Додати коментар

scroll to top