fbpx  
Home » Новини » Релігійні громади семи сіл Шумського району, які перейшли до ПЦУ, отримали нові статути

Релігійні громади семи сіл Шумського району, які перейшли до ПЦУ, отримали нові статути

18.05.2019 12:22 Категорія: Новини

7_громад_статус_пцуВидано розпорядження про затвердження статуту семи релігійних громад, які приєдналися до Православної Церкви України. Процедуру зміни підлеглості відповідно до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» пройшли релігійна громади сіл Бриків, Людвище, Гриньківці, Садки, Залужжя, Радошівка і ШкроботівкаШумського району.

Про те, що даний крок є однією із підвалин нашої державності, незалежності та духовності, зазначили й представники громад, а також подякували за підтримку, яка є відчутною як з боку церкви, так і з боку обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що 2 квітня було зареєстровано статут релігійної громади села Круголець Шумського району. Парафія ікони Іверської Матері Божої разом із настоятелем перейшла з Московського Патріархату до Помісної Православної Церкви України.

16 квітня Степан Барна підписав розпорядження про затвердження статуту релігійних громад сіл Потуторів, Кордишів і Мирове, а 25 квітня – сіл Андрушівка, Кутянка, Руська Гута Шумського району.

Загалом до Православної Церкви України в області приєдналися вже 26 релігійних громад. Процес реєстрації статутів триває.

Джерело: Прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ

Релігійні громади семи сіл Шумського району, які перейшли до ПЦУ, отримали нові статути Reviewed by on . Видано розпорядження про затвердження статуту семи релігійних громад, які приєдналися до Православної Церкви України. Процедуру зміни підлеглості відповідно до Видано розпорядження про затвердження статуту семи релігійних громад, які приєдналися до Православної Церкви України. Процедуру зміни підлеглості відповідно до Rating: 0

Додати коментар

scroll to top