Home » ­ » Прем’єр-міністр відзначив успіхи громади на Тернопільщині

Прем’єр-міністр відзначив успіхи громади на Тернопільщині

03.05.2019 08:49 Категорія: ­ Влада Новини

теребовля отг гройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман поставив у приклад Теребовлянську громаду, що у Тернопільській області.

Він зазначив, що ОТГ за чотири роки від час створення зуміла досягти значних успіхів та сьогодні заробляє сама на себе непогані кошти

«Теребовлянська ОТГ сформувалась ще в 2015 році. Голова громади розповідає, що тоді люди не розуміли, що таке децентралізація та боялися об’єднуватися.

Зараз сміються зі своїх пересторог, адже ОТГ стала однією з найуспішніших – майже кожна сфера тут почала приносити прибуток.

Найбільше грошей громада заробляє завдяки культурним подіям, екскурсіям та туризму. На території ОТГ зробили п’ять центрів дозвілля.

Відкрили нову систему публічно-шкільних бібліотек. Діти з бібліотекарями читають книги на площі, дивляться навчальні мультики чи зустрічаються з письменниками.

Щоб привабити туристів вигадали безліч екскурсій – від маршрутів містом до нічних походів зі смолоскипами. Торік в Теребовлі провели екскурсії для понад 1200 людей. У 2019 планують збільшити цю кількість вдвічі.

Почитайте, скільки всього цікавого відбувається у Теребовлянській ОТГ, громада розвивається швидкими темпами. Ну дарма ж боялися», – відзначає Гройсман.

Прем’єр-міністр відзначив успіхи громади на Тернопільщині Reviewed by on . Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман поставив у приклад Теребовлянську громаду, що у Тернопільській області. Він зазначив, що ОТГ за чотири роки від час с Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман поставив у приклад Теребовлянську громаду, що у Тернопільській області. Він зазначив, що ОТГ за чотири роки від час с Rating: 0

Додати коментар

scroll to top