fbpx  
Home » Новини » Популярний знеболювальний засіб зникне з тернопільських аптек

Популярний знеболювальний засіб зникне з тернопільських аптек

28.05.2019 15:23 Категорія: Новини

ліки2Nimesil тепер не продаватимуть. Держлікслужба видала відповідне розпорядження, через те, що лікарський засіб не відповідає стандартам.

Реалізацію та зберігання популярного знеболюючого заборонили частково. Йдеться про дві серії, в яких польське маркування.

У Держлікслужбі зобов’язали усі медичні установи та аптеки, які продавали та зберігали цей медичний препарат- ліквідувати. Зробити це потрібно протягом двох тижнів від початку дії цього розпорядження. А саме від 15 травня, інформує Тернопіль 1.

Нагадаємо, Nimesil – один із найефективніших лікарських препаратів від болю різного походження, який швидко зупиняє запальні процеси в організмі та знімає жар

Популярний знеболювальний засіб зникне з тернопільських аптек Reviewed by on . Nimesil тепер не продаватимуть. Держлікслужба видала відповідне розпорядження, через те, що лікарський засіб не відповідає стандартам. Реалізацію та зберігання Nimesil тепер не продаватимуть. Держлікслужба видала відповідне розпорядження, через те, що лікарський засіб не відповідає стандартам. Реалізацію та зберігання Rating: 0

Додати коментар

scroll to top