fbpx  
Home » Новини » Поліцейські Тернопільщини вирушили у зону проведення ООС (фото)

Поліцейські Тернопільщини вирушили у зону проведення ООС (фото)

16.05.2019 10:26 Категорія: Новини

_MVS0877Дбати про безпеку свою та товаришів, підтримувати один одного під час несення служби та повернутися додому живим й неушкодженим – основна запорука, поліцейських, які вирушили у зону проведення операції Об’єднаних сил виконувати покладені службові обов’язки.

В чергову двомісячну ротацію вирушили бійці роти особливого призначення «Тернопіль» та поліцейські патрульної поліції. Для деяких з них це перше відрядження на східні рубежі, повідомили у прес-службі ГУНПУ Тернопільщини.

- Ви повинні з достойністю нести покладені на вас обов’язки й пам’ятати про дотримання дисципліни, закону та заходів безпеки, – з напутнім словом до присутніх звернувся начальник Головного управління Нацполіції краю Олександр Богомол.

Побажати бійцям вдалої служби та щасливого повернення прийшли рідні та близькі.

Поліцейський патрульної поліції, який отримав чергове спеціальне звання Володимир Палій, розповів, що це перше його відрядження у зону ООС. Про те він знає, що під час забезпечення охорони громадського порядку він разом з колегами перевірятиме підозрілих осіб, транспортні засоби й виконуватиме інші цільові завдання.

Керівник поліції подякував бійцю роти «Тернопіль» Володимиру Боровському за сумлінне несення служби та привітав його із виходом на пенсію. Володимир  прослужив у правоохоронних органах більше дванадцяти років.

В добру путь працівників поліції освятили та поблагословили священнослужителі.

_MVS0872

DSC00259

_MVS0864

Поліцейські Тернопільщини вирушили у зону проведення ООС (фото) Reviewed by on . Дбати про безпеку свою та товаришів, підтримувати один одного під час несення служби та повернутися додому живим й неушкодженим – основна запорука, поліцейських Дбати про безпеку свою та товаришів, підтримувати один одного під час несення служби та повернутися додому живим й неушкодженим – основна запорука, поліцейських Rating: 0

Додати коментар

scroll to top