fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині родина загиблого Героя отримала несподіваний подарунок (фото)

На Тернопільщині родина загиблого Героя отримала несподіваний подарунок (фото)

07.05.2019 16:06 Категорія: Новини

2604201944Доброю традицією стало для працівників Держпродспоживслужби Тернопільщини допомагати потребуючим.  Працівники Головного управління і структурних підрозділів не оминули своєю увагою сім’ї загиблих учасників АТО, сім’ї ветеранів АТО та ООС, малозабезпечених, діток з особливими потребами, вихованців геріатричних та інтернатних закладів.

«Ми розуміємо, що кількість потребуючих значно більша ніж ми можемо охопити. Однак, хочеться зігріти теплом та створити святковий настрій усім нашим підопічним. Ми радіємо від посмішок, несподіваних поглядів та щирих слів подяки від людей, яким допомагаємо», – сказав начальник Головного управління Василь Хомінець.

Найбільший подарунок отримала родина Коваль з Ланівців, голова сімейства яких віддав своє життя у боротьбі з російським агресором. Приємно, що колектив Головного управління підтримав ідею і оплатив тижневий відпочинок Світлани та її донечок в Єгипті. Для дівчат це було справжньою несподіванкою, і вже на початку літа вони вирушать у подорож. Працівники Лановецького районного управління передали подарунки і для матері Юрія, пані Ірини Коваль.

2604201942

2604201941

На Тернопільщині родина загиблого Героя отримала несподіваний подарунок (фото) Reviewed by on . Доброю традицією стало для працівників Держпродспоживслужби Тернопільщини допомагати потребуючим.  Працівники Головного управління і структурних підрозділів не Доброю традицією стало для працівників Держпродспоживслужби Тернопільщини допомагати потребуючим.  Працівники Головного управління і структурних підрозділів не Rating: 0

Додати коментар

scroll to top