fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині обвалився водоспад «Дівочі сльози» (фото)

На Тернопільщині обвалився водоспад «Дівочі сльози» (фото)

19.05.2019 13:01 Категорія: Новини

Дiвочi_сл_ози_(2)Про це у соцмережах повідомив Володимир Безгачнюк. Чоловік пише, що скеля, з якої стікала краплями вода обвалилася, і опинилася у Дністрі.

Дописувачі соцмереж пишуть, що дуже шкода, адже “Дівочі сльози” – були перлиною Придністров’я, куди з’їжджалися багато туристів, інформує realno.te.ua.

Водоспад “Дівочі сльози” розташований в Ісакові на межі Городенківського та Тлумацького районів. Його основою є мох, який упродовж століть ріс, відмирав, кам’янів та спричинив ріст наступних нашарувань моху, а назва походить від того, що краплини спадаючої води асоціюються із сльозами.

Безліч струмків збираються разом та утворюють мініатюрний водоспад. На Тернопільщині перлину природи можна було побачити з боку села Монастирок.
Дiвочi_сл_ози_(3)

Дiвочi_сл_ози_(4)

Дiвочi_сл_ози

На Тернопільщині обвалився водоспад «Дівочі сльози» (фото) Reviewed by on . Про це у соцмережах повідомив Володимир Безгачнюк. Чоловік пише, що скеля, з якої стікала краплями вода обвалилася, і опинилася у Дністрі. Дописувачі соцмереж п Про це у соцмережах повідомив Володимир Безгачнюк. Чоловік пише, що скеля, з якої стікала краплями вода обвалилася, і опинилася у Дністрі. Дописувачі соцмереж п Rating: 0

Додати коментар

scroll to top