fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині діє більше 300 успішних підприємств

На Тернопільщині діє більше 300 успішних підприємств

03.05.2019 10:27 Категорія: Новини

підприємствоТернопільська область розташована у західній частині Україні, на перетині важливих транспортних та торговельних шляхів.

Значна частина цієї території завдяки родючим ґрунтам і достатньому зволоженню використовується для сільського господарства. Тому, з найвищим показником орних земель в структурі сільськогосподарських угідь в Україні, Тернопільська область входить в ТОП-10 аграрних регіонів України, зазначили у прес-службі облдержадмінстрації.

Але не сільським господарством єдиним. На території області діє 300 успішних промислових підприємств різних галузей економіки, продукція яких користується значним попитом у споживачів.

На Тернопільщині діє більше 300 успішних підприємств Reviewed by on . Тернопільська область розташована у західній частині Україні, на перетині важливих транспортних та торговельних шляхів. Значна частина цієї території завдяки ро Тернопільська область розташована у західній частині Україні, на перетині важливих транспортних та торговельних шляхів. Значна частина цієї території завдяки ро Rating: 0

Додати коментар

scroll to top