fbpx  
Home » Новини » На створення унікального відділення у лікарні Тернополя спрямували понад 6 млн. гривень

На створення унікального відділення у лікарні Тернополя спрямували понад 6 млн. гривень

08.05.2019 11:18 Категорія: Новини

онокогематологічного відділення на базі обласної дитячої лікарніДитяче онкогематологічне відділення в обласній дитячій лікарні – уже на завершенні! Залишається доробити деякі внутрішні будівельні роботи й технічно його оснастити.

Яскраві та просторі палати будуть комфортними для перебування там маленьких пацієнтів. Завдяки державній політиці та фінансуванню з державного та місцевого бюджетів – сьогодні це можливо!

Створення онокогематологічного відділення на базі обласної дитячої лікарні забезпечить якісні умови лікування та перебування діток зі всієї області із цими видами захворювань. Це нове відділення, реконструкція якого відбувається за рахунок коштів із Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

«Дане відділення – унікальне, бо в області є більше ста дітей, які мають проблеми із здоров’ям онкологічного та гематологічного характерів. Дане відділення вирішує проблематику забезпечення цієї категорії дітей відповідними умовами лікування, зазначили у прес-службі облдержадміністрації.

Розраховане відділення на 20 ліжко-місць. Загальна вартість робіт – 6,3 млн. грн. Держава з фонду регіонального розвитку на цей об’єкт спрямувала понад 4,3 млн. грн. та з обласного бюджету на умовах співфінансування спрямували 1,8 млн. грн.

Реконструкцію відділення заплановано здійснити протягом 2018-19 років. Сьогодні роботи виконані на 90%. Важливо, що це відділення створить кардинально інші умови для лікування дітей. Адже здоров’я дітей – найважливіша складова роботи.

На створення унікального відділення у лікарні Тернополя спрямували понад 6 млн. гривень Reviewed by on . Дитяче онкогематологічне відділення в обласній дитячій лікарні - уже на завершенні! Залишається доробити деякі внутрішні будівельні роботи й технічно його оснас Дитяче онкогематологічне відділення в обласній дитячій лікарні - уже на завершенні! Залишається доробити деякі внутрішні будівельні роботи й технічно його оснас Rating: 0

Додати коментар

scroll to top