fbpx  
Home » Новини » На радіостанціях області – найбільше української музики

На радіостанціях області – найбільше української музики

04.05.2019 16:30 Категорія: Новини

пiснi_укрВ ефірі місцевих і регіональних радіостанцій кожна друга пісня, або 52%, виконана українською мовою. Про це заявив під час прес-конференції член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передає кореспондентУНН.

За його словами, перевиконання квоти пісень українською мовою становить 17 відсоткових пунктів. В 9 областях України частка пісень українською становить більше 50%.

“Наприклад, Рівненська та Тернопільська область становить по 79%, Сумська область – 72%, Кіровоградська область – 71%, Івано-Франківська область – 70%, Львівська – 60%, Чернівецька – 58%, Волинська – 57% і Донецька – 50%”, – зазначив Костинський.

Також, найбільша динаміка зростання обсягу пісень українською мовою спостерігалася у п’яти областях України: Кіровоградській частка збільшилася на 24 відсоткові пункти, Чернівецькій та Закарпатській – на 12 відсоткових пункти, Сумській – на 11 відсоткових пунктів і у Полтавській – на 10 відсоткових пунктів.

На радіостанціях області – найбільше української музики Reviewed by on . В ефірі місцевих і регіональних радіостанцій кожна друга пісня, або 52%, виконана українською мовою. Про це заявив під час прес-конференції член Національної ра В ефірі місцевих і регіональних радіостанцій кожна друга пісня, або 52%, виконана українською мовою. Про це заявив під час прес-конференції член Національної ра Rating: 0

Додати коментар

scroll to top