fbpx  
Home » Новини » На новий пішохідний міст у громаді на Тернопільщині спрямують 10 млн. грн.

На новий пішохідний міст у громаді на Тернопільщині спрямують 10 млн. грн.

07.05.2019 13:03 Категорія: Новини

міст у теребовлі 10 млнУ Теребовлі пішохідний міст по вул. Шевченка (неподалік ринку) закрили для руху, адже працівники комунального підприємства «Теребовля» виявили серйозні пошкодження конструкції мосту та встановили заборонні знаки і стрічки, щоб убезпечити жителів і гостей міста від нещасних випадків.

Міський голова Сергій Поперечний провів оперативну нараду для вирішення ситуації, що склалася внаслідок руйнації мосту. Спільно з міським головою учасники наради оглянули пішохідний міст та обговорили перші кроки, яких варто вжити для вирішення проблемної ситуації. Зокрема, комунальники розпочнуть демонтаж даного мосту. На автошляху, який пролягає поруч, буде облаштовано за допомогою блоків тимчасову пішохідну доріжку.

Як зазначає Сергій Поперечний: «Перш за все необхідно спільними зусиллями налагодити безпечний рух транспорту і пішоходів на цій ділянці дороги, укріпити мостову огорожу та планувати будівництво нового пішохідного мосту, оскільки цей уже давно застарів і його конструкції не підлягають ремонту.

Ми уже розробили документацію на цей об’єкт та подавали його на кілька державних програм, щоб отримати фінансування. Вартість нового пішохідного мосту перевищує 10 мільйонів. Можливо, з врахуванням загострення ситуації та за сприяння народних депутатів нам вдасться таки втілити це будівництво до кінця року. Так чи інакше, збудувати його необхідно, навіть якщо доведеться відмовитися від деяких запланованих на цей рік проектів».

міст у теребовлі 10 млн (3)

міст у теребовлі 10 млн (2)

На новий пішохідний міст у громаді на Тернопільщині спрямують 10 млн. грн. Reviewed by on . У Теребовлі пішохідний міст по вул. Шевченка (неподалік ринку) закрили для руху, адже працівники комунального підприємства «Теребовля» виявили серйозні пошкодже У Теребовлі пішохідний міст по вул. Шевченка (неподалік ринку) закрили для руху, адже працівники комунального підприємства «Теребовля» виявили серйозні пошкодже Rating: 0

Додати коментар

scroll to top