Home » ­ » Нa нaбережній Тернoпільськoгo стaву хочуть збудувати відпoчинкoвий кoмплекс (проект)

Нa нaбережній Тернoпільськoгo стaву хочуть збудувати відпoчинкoвий кoмплекс (проект)

06.05.2019 12:04 Категорія: ­ Новини

відпoчинкoвий кoмплекс набережна (3)На набережній Тернопільського ставу,(в парку ім. Т. Г. Шевченка від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля») планують облаштувати рекреаційно-відпочинковий комплекс.

Про початок громадських обговорень щодо розташування зазначеного об’єкту повідомили у міській раді. Коментарі з цього приводу тернополяни можуть залишити на платформі «Електронні консультації та опитування».

Об’єкт включатиме:

  • зони відпочинку;
  • технологічні водойми рекреаційного призначення;
  • спортивний та дитячий ігровий майданчики;
  • заклади громадського харчування, душові кабіни та роздягальні, шезлонги тощо.
  • елементи благоустрою (LED освітлення території, декоративного озеленення тощо, встановлення фонтанів для циркуляції води в ставі з метою запобігання її цвітіння)

Опитування триватиме до 2 червня.

відпoчинкoвий кoмплекс набережна (2)

відпoчинкoвий кoмплекс набережна

Нa нaбережній Тернoпільськoгo стaву хочуть збудувати відпoчинкoвий кoмплекс (проект) Reviewed by on . На набережній Тернопільського ставу,(в парку ім. Т. Г. Шевченка від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля») планують облаштувати рекреаційно-відпочинковий компл На набережній Тернопільського ставу,(в парку ім. Т. Г. Шевченка від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля») планують облаштувати рекреаційно-відпочинковий компл Rating: 0

Додати коментар

scroll to top