fbpx  
Home » Новини » Лікарі Тернопільщини співпрацюватимуть із приватною клінікою Стамбула

Лікарі Тернопільщини співпрацюватимуть із приватною клінікою Стамбула

09.05.2019 10:30 Категорія: Новини

лiкарi_клiнiка_стамбулМожливості співпраці та обміну досвідом між лікарями обговорили сьогодні, 11 лютого, очільники закладів охорони здоров’я Тернопільщини, керівництво області та засновники турецької клініки «Газіосманпаша» університету «ЙениЮзил».

У вищевказаному медичному закладі працюють досвідчені турецькі лікарі з трансплантації органів, які здійснюють пересадку печінки, пересадку нирок і підшлункової залози, трансплантацію кісткового мозку у дітей, трансплантацію кісткового мозку у дорослих та трансплантацію рогівки.

Онкологічний центр з досвідченою командою, оснащений апаратом променевої терапії ElectaVersaHD, який є лише в кількох закладах по всьому світу, завжди поряд зі своїми пацієнтами під час лікування раку. Центр серцево-судинної хірургії для дітей і дорослих, центр діагностики генетичних захворювань, центр екстракорпорального запліднення з повністю оснащеними блоками інтенсивної терапії, з передовими в світі медичними технологіями горді і щасливі з того, що на сьогоднішній день надали медичну допомогу приблизно 4 млн. пацієнтам і провели більше 60 000 операцій.

Як повідомили у прес-службі облради, у рамках цих реформ зустріч є актуальною, тому Тернопільщина сподівається на співпрацю в частині надання медичної допомоги, покращення матеріально-технічної бази, підготовці молодих спеціалістів та обміну досвідом із медичними працівниками, у тому числі і в застосуванні європейських протоколів лікування.

Лікарі Тернопільщини співпрацюватимуть із приватною клінікою Стамбула Reviewed by on . Можливості співпраці та обміну досвідом між лікарями обговорили сьогодні, 11 лютого, очільники закладів охорони здоров’я Тернопільщини, керівництво області та з Можливості співпраці та обміну досвідом між лікарями обговорили сьогодні, 11 лютого, очільники закладів охорони здоров’я Тернопільщини, керівництво області та з Rating: 0

Додати коментар

scroll to top