fbpx  
Home » Новини » Лановецька громада розробляє Стратегією розвитку на 2019-2025 роки

Лановецька громада розробляє Стратегією розвитку на 2019-2025 роки

12.05.2019 16:06 Категорія: Новини

лановец_ка_отг_стратегiя_розвиткуПерша стратегічна майстерня відбулася у приміщенні Лановецької міської ради. Експерти програми DOBRE Ігор Каспрук, ГжегожДзіарскі та Наталія Морозюк провели вступну зустріч із стратегічного планування розвитку Лановецької громади.

Необхідність Стратегії розвитку громади є беззаперечною, адже, як сказав Конфуцій: “Якщо ви чітко не знаєте, куди хочете потрапити – скоріше за все ви опинитеся не в тому місці, де хотілося б бути”. Тому основними цілями створення Стратегії є визначення пріоритетних напрямів роботи, підвищення ефективності місцевих дій та краще використання наявних ресурсів. Робота триватиме не один місяць, до групи стратегічного планування увійшли представники місцевого самоврядування, громадськості, молоді та різних професійних галузей.

Гжегож Дзіарскі, описуючи роботу над стратегією, зауважив: “Бачення (візія) громади базується на двох крилах: перше — це мрія про те, що наша громада має бути найкращою, а люди щасливими; друге — це віра в те, що цього можна досягнути”.

Стратегія буде створена на 2019 — 2025 роки, повідомили у громаді. Вона включатиме у себе аналіз сильних та слабких сторін громади, результати соціологічного опитування домогосподарств та власне стратегічний план.

Основа успіху громади – це постійна співпраця влади, бізнесу та громадян. І саме Стратегія розвитку може стати об’єднавчим фактором заради успішності та самодостатності Лановецької ОТГ.

Розглянуто структуру плану, за якою до стратегії включать, як мінімум, чотири напрями – розвиток суспільної сфери, господарства, екології та адміністративного управління. Учасники мали змогу практично опрацювати один із напрямів. До наступної зустрічі група має підготувати список цілей, які формуватимуть стратегічні напрями Лановецької ОТГ.
Нагадаємо, на першому засіданні група опрацьовувала бачення громади згідно якого у 2030 році вона має бути із розвиненою інфраструктурою, сприятливим бізнес-середовищем, комфортною для проживання усіх вікових та гендерних груп, екологічно свідомою, естетично та туристично привабливою. Цього результату досягти нелегко, проте за умови плідної співпраці усіх груп населення та влади цілком можливо.

Лановецька громада розробляє Стратегією розвитку на 2019-2025 роки Reviewed by on . Перша стратегічна майстерня відбулася у приміщенні Лановецької міської ради. Експерти програми DOBRE Ігор Каспрук, ГжегожДзіарскі та Наталія Морозюк провели вст Перша стратегічна майстерня відбулася у приміщенні Лановецької міської ради. Експерти програми DOBRE Ігор Каспрук, ГжегожДзіарскі та Наталія Морозюк провели вст Rating: 0

Додати коментар

scroll to top