fbpx  
Home » Новини » Капелани з Тернопільщини передали військовим позашляховик (фото)

Капелани з Тернопільщини передали військовим позашляховик (фото)

02.05.2019 15:25 Категорія: Новини

Капелани з Тернопільщини передали військовим позашляховикВідбулася духовна місія священиків Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ на чолі з деканом Зарваницьким о. Володимиром Топоровським в зоні АТО.

Отці відвідали місця дислокації військових в околицях Луганської області, щоб напередодні великого празника Воскресіння Господнього уділити Святу Тайну Сповіді та Святого Причастя, виставити Плащаницю, а також освятити для захисників України великодні страви, які пожертвували вірні УГКЦ Тернопільщини, інформує прес-служба архиєпархії.

З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) капелани доставили та передали для потреб війських чергове авто – позашляховик Land rover.

«Сьогодні молилися із українськими воїнами біля Плащаниці тут на Сході України, де іде війна, – розповідає о. Володимир Топоровський. – Нажаль в ці святкові дні продовжують лунати постріли, які не стали на заваді нашої молитви за припинення війни та часи мирні”.

Священик каже, що «з великою радістю передали нашим воїнам продукти, пасочки, вареники, м’ясні вироби та багато іншого те все, що було зібрано вірними нашої Тернопільсько-Зборівської архиєпархії із благословення та матеріальної підтримки нашого митрополита і архиєпископа Василія (Семенюка)».

Капелани з Тернопільщини передали військовим позашляховик (3)

Капелани з Тернопільщини передали військовим позашляховик (фото) Reviewed by on . Відбулася духовна місія священиків Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ на чолі з деканом Зарваницьким о. Володимиром Топоровським в зоні АТО. Отці відвід Відбулася духовна місія священиків Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ на чолі з деканом Зарваницьким о. Володимиром Топоровським в зоні АТО. Отці відвід Rating: 0

Додати коментар

scroll to top