fbpx  
Home » Економіка » Хто із тернополян не отримає субсидію на літній період?

Хто із тернополян не отримає субсидію на літній період?

16.05.2019 15:24 Категорія: Економіка Новини

Монетизацiя_субсидiй_(5)У травні житлові субсидії на літній періоди будуть перераховуватися автоматично, крім деяких категорій населення, яким повторно із заявою та декларацією про доходи потрібно буде звернутися в управління соціального захисту населення.

Не призначатиметься житлова субсидія, якщо:

* є прострочена понад місяць заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг (від 340 грн.);

* якщо громадянин не повернув надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії за попередні періоди її одержання на вимогу структурного підрозділу з питань соцзахисту населення.

Водночас, громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному періоді у грошовій безготівковій формі або у грошовій готівковій формі, буде призначено субсидію у готівковій формі. Ті ж сім’ї, в яких станом на час призначення житлової субсидії матимуть борги за комуналку, будуть переведені на грошову безготівкову форму виплати.

Хто із тернополян не отримає субсидію на літній період? Reviewed by on . У травні житлові субсидії на літній періоди будуть перераховуватися автоматично, крім деяких категорій населення, яким повторно із заявою та декларацією про дох У травні житлові субсидії на літній періоди будуть перераховуватися автоматично, крім деяких категорій населення, яким повторно із заявою та декларацією про дох Rating: 0

Додати коментар

scroll to top