fbpx  
Home » Новини » Два міста з Тернопільщини потрапили до «Книги успіхів»

Два міста з Тернопільщини потрапили до «Книги успіхів»

08.05.2019 12:07 Категорія: Новини

книга успіхуАсоціація міст України представила черговий випуск видання «Книга успіхів».

У цьому випуску Книги успіхів опубліковано десятки історій міст та ОТГ, які демонструють позитивний вплив децентралізації на життя громад.

Серед них – історії успіху міста Тернополя та Чорткова. Зокрема, йдеться про розробку кліматичної стратегії у Чорткові, де до 2050 року планують повністю перейти на відновлювальні джерела енергії, а також про запровадження «Картки чортківчанина», яка дає право пільговикам на безкоштовний проїзд в міському транспорті.

Щодо Тернополя, то експерти відзначили гру «Тернопільська громада» на кшталт монополії, з якої всі бажаючі зможуть дізнаватися про місто та населені пункти, які приєдналися до нього. Також позитивно оцінили роботу сучасної онлайн-послуги «Електронна реєстратура» у закладах охорони здоров’я Тернополя.

Видання здійснене в рамках Проекту ПУЛЬС, який Асоціація міст України реалізує за підтримки USAID.

Переглянути книгу можна тут: http://www.auc.org.ua/sites/default/files/library/knygauspihiv7.pdf?fbclid=IwAR1n26UOj4fdbIg05r-htSp2dyFqz-sP_SBPH48JTx3E0PBieOGeM5EtUvE

Два міста з Тернопільщини потрапили до «Книги успіхів» Reviewed by on . Асоціація міст України представила черговий випуск видання «Книга успіхів». У цьому випуску Книги успіхів опубліковано десятки історій міст та ОТГ, які демонстр Асоціація міст України представила черговий випуск видання «Книга успіхів». У цьому випуску Книги успіхів опубліковано десятки історій міст та ОТГ, які демонстр Rating: 0

Додати коментар

scroll to top