fbpx  
Home » Новини » До Кременця завітала Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна (фото)

До Кременця завітала Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна (фото)

21.05.2019 17:01 Категорія: Новини

ПідгрушнаДо Кременця завітала зірка спорту, олімпійська чемпіонка, українська біатлоністка Олена Підгрушна. Вона приїхала на запрошення Інклюзивного-Ресурсного центру Кременецької міської ради.

Побачити та поспілкуватися з легендою українського спорту, ім`я котрої відоме в усьому світі, мали нагоду учні місцевих шкіл на базі гімназії. Олена Підгрушна, як зазначили у міській раді, розповіла про особливості біатлону і чому цей вид спорту складніший за інші. Діти слухали спортсменку із захватом, усі могли задати питання.

Також Олена розповіла – що пов’язує її з Кременцем. Мало кому відомо, що 10 років тому вона працювала дільничним у місцевому відділку міліції.

– Спортсмени, котрі мають справу зі зброєю, тим чи іншим чином пов`язані зі службою. Тож мені свого часу довелося працювати дільничним у Кременецькому відділку тоді ще міліції, – розповіла чемпіонка.

Нині вона має звання майора Нацгвардії, чому надзвичайно радий її батько, котрий і сам зробив кар’єру військового, повідомили у міській раді.

Окрім цього, Олена Підгрушна відвідала й Кременецький ліцей ім. Нестора Літописця. Своїм прикладом вона неабияк надихнула місцеву молодь не лише на заняття спортом, а й на те, що завжди потрібно йти до поставленої мети та невпинно працювати над собою.

Підгрушна (6)

Підгрушна (5)

Підгрушна (4)

Підгрушна (3)

До Кременця завітала Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна (фото) Reviewed by on . До Кременця завітала зірка спорту, олімпійська чемпіонка, українська біатлоністка Олена Підгрушна. Вона приїхала на запрошення Інклюзивного-Ресурсного центру Кр До Кременця завітала зірка спорту, олімпійська чемпіонка, українська біатлоністка Олена Підгрушна. Вона приїхала на запрошення Інклюзивного-Ресурсного центру Кр Rating: 0

Додати коментар

scroll to top