Home » ­ » До громади на Тернопільщині може приєднатися село із сусідньої області

До громади на Тернопільщині може приєднатися село із сусідньої області

15.05.2019 08:49 Категорія: ­ Новини

отг-У Верховній Раді зареєстрували Постанову «Про зміну і встановлення меж селища Гусятин Тернопільської області».

Як йдеться у документі, до складу Гусятинської селищної об’єднаної територіальної громади пропонують приєднати село Гусятин Хмельницької області.

Як пишуть Тернополяни, проект Постанови був розроблений на прохання громад обох населених пунктів, які  тривалий час виступають за повернення однойменним населеним пунктам статусу єдиного селища Гусятин, без розподілу на лівобережну і правобережну частини селища і села. Окрім того, такий крок допоможе відновити історичну справедливість.

Додамо, що згідно Постанови Гусятинська селищна ОТГ Тернопільської області збільшить свої території на 313,46 гектара. Відповідно площа Гусятинської селищної об’єднаної територіальної громади становитиме 1934,46 га.

 

До громади на Тернопільщині може приєднатися село із сусідньої області Reviewed by on . У Верховній Раді зареєстрували Постанову «Про зміну і встановлення меж селища Гусятин Тернопільської області». Як йдеться у документі, до складу Гусятинської се У Верховній Раді зареєстрували Постанову «Про зміну і встановлення меж селища Гусятин Тернопільської області». Як йдеться у документі, до складу Гусятинської се Rating: 0

Додати коментар

scroll to top