fbpx  
Home » Новини » До дальнього пляжу вестимуть нові вело- та пішохідна доріжки (фото)

До дальнього пляжу вестимуть нові вело- та пішохідна доріжки (фото)

03.05.2019 15:23 Категорія: Новини

вело- та пішохідна доріжки (2)У Тернополі розпочалися роботи з прокладання велосипедної та бігової (пішохідної) доріжок на вул. Чумацькій.

Зокрема, перша черга робіт проводиться на ділянці від закладу «Riverside club» (вул. Чумацька, 14) до ресторану «Хутір» (вул. Чумацька, 81). Загальна протяжність маршруту складає 670 м.

Як повідомили у міській раді, особливістю цих доріжок є те, що вони будуть відокремлені від проїжджої частини та проходитимуть лісом, що гарантуватиме безпеку для бігунів і велосипедистів та забезпечуватиме комфортний проїзд автотранспортом.

Наразі підрядники здійснюють підготовчі роботи – нарізання основи, після чого розпочнуть прокладати велосипедну та пішохідну доріжки шляхом пошарового відсипання щебню та суміші з піску і цементу (гарцовки). Ця технологія широко використовується у європейських країнах та відзначається високою якістю і стійкістю до навантажень.

При сприятливих погодних умовах, будівельні роботи заплановано завершити впродовж місяця.

вело- та пішохідна доріжки

До дальнього пляжу вестимуть нові вело- та пішохідна доріжки (фото) Reviewed by on . У Тернополі розпочалися роботи з прокладання велосипедної та бігової (пішохідної) доріжок на вул. Чумацькій. Зокрема, перша черга робіт проводиться на ділянці в У Тернополі розпочалися роботи з прокладання велосипедної та бігової (пішохідної) доріжок на вул. Чумацькій. Зокрема, перша черга робіт проводиться на ділянці в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top