fbpx  
Home » Новини » Діти з Донеччини провели Великодні свята на Тернопільщині

Діти з Донеччини провели Великодні свята на Тернопільщині

02.05.2019 10:31 Категорія: Новини

Діти Сходу провели Великодні свята на Тернопільщині (2)Великодні свята на Тернопільщині провели 150 дітей зі із Донеччини. Юні гості із Мангушського та Волноваського районів проживали в нашій області у сім’ях Бучацького, Збаразького, Зборівського, Заліщицького, Козівського, Кременецького, Лановецького та Монастириського районів.

Для них організували культурно-мистецьку програму у торгово-розважальному центрі в Подолянах. Разом з ними зустрівся та поспілкувався там голова ТОДА Степан Барна.

За словами начальника управління сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігоря Чорного, під час перебування на Тернопільщині діти взяли участь у школах писанкарства в кожному із районів, побували на екскурсіях, відвідали замки та інші культурні, історичні місця нашої області.

Підкреслимо, такі акції уже стали традиційними впродовж останніх п’яти років. Діти зі східних областей нашої країни відвідують Тернопілля на Різдво та на Пасху.

Діти Сходу провели Великодні свята на Тернопільщині

 

 

 

Діти з Донеччини провели Великодні свята на Тернопільщині Reviewed by on . Великодні свята на Тернопільщині провели 150 дітей зі із Донеччини. Юні гості із Мангушського та Волноваського районів проживали в нашій області у сім’ях Бучаць Великодні свята на Тернопільщині провели 150 дітей зі із Донеччини. Юні гості із Мангушського та Волноваського районів проживали в нашій області у сім’ях Бучаць Rating: 0

Додати коментар

scroll to top