fbpx  
Home » Новини » Чортків стане центром туризму Південного Тернопілля (фото)

Чортків стане центром туризму Південного Тернопілля (фото)

12.05.2019 11:15 Категорія: Новини

Туристичний_кластер_чорткiв_(2)З ініціативи відділу туризму Чортківської міської ради відбулася зустріч із засновницею «Voronovaagency» Transformationaltrips&events Тетяною Вороновою, яка займається розвитком внутрішнього туризму. Ознайомитися з ідеями доповідачки прийшли представники міської ради, громадські активісти, небайдужі чортківчани.

Основна мета Тетяни Воронової – розвиток регіонального туризму та створення туристичного кластеру на території  Південного Тернопілля із логістичним центром у Чорткові. За її словами,  розвивати слід цілий регіон (Чортків, Заліщики, Теребовля, Тернопіль, Чернівці), а не окреме місто. Створення кластерів є координацією спільних зусиль, що в кінцевому підсумку веде до підвищення якості туристичних послуг та більш ефективного використання ресурсів.

Піднесення туристичної сфери у регіоні потрібно розглядати як інструмент мобілізації його конкурентних переваг, підвищення рівня зайнятості населення, зменшення трудової міграції, в т.ч. молодіжної, посилення ділової активності, покращення фінансових показників діяльності підприємств, формування позитивного туристичного іміджу.

29-30 червня в Заліщиках, з ініціативи Тетяни, планується проведення фестивалю сучасної оркестрової та симфонічної музики, поезії та живопису «InStrumFestZalischyky». За попередніми розрахунками, очікується 3 тис. гостей, а це чимала кількість, як для районного центру.

Туристичний_кластер_чорткiв

Окрім музичної програми, відвідувачі зможуть  побувати на майстер-класах,  в зонах відпочинку, поласувати смаколиками на фудкортах, переглянути фільми чи ознайомитися із творчістю сучасних письменників на літературних майданчиках.  Організатори пропонують і активний відпочинок для туристів – екскурсії, сплави по Дністру, роуп-джампінг, відвідування печер, політ на повітряних кулях тощо.

Провідними цілями фестивалю, які стосуються розвитку регіонального туризму є:

  • розвиток транспортної системи регіону;
  • створення нових робочих місць;
  • підвищення рівня відпочинку для населення;
  • розвиток та промоція туристичного потенціалу регіону.
  • створення нових постiйнодiючих туристичних локацій (Тернопіль, Чортків, Теребовля, Заліщики, Чернівці)

Підприємці з Чортокова, майстри, власники фудкортів, продавці сувенірної продукції, митці  матимуть змогу прорекламувати себе, свою продукцію та рідне місто, долучившись до фестивалю «InStrumFestZalischyky».

Чортків стане центром туризму Південного Тернопілля (фото) Reviewed by on . З ініціативи відділу туризму Чортківської міської ради відбулася зустріч із засновницею «Voronovaagency» Transformationaltrips&events Тетяною Вороновою, яка З ініціативи відділу туризму Чортківської міської ради відбулася зустріч із засновницею «Voronovaagency» Transformationaltrips&events Тетяною Вороновою, яка Rating: 0

Додати коментар

scroll to top