fbpx  
Home » Новини » Лісгосп на Тернопільщині став пілотним підприємством з переробки тріски

Лісгосп на Тернопільщині став пілотним підприємством з переробки тріски

04.05.2019 11:30 Категорія: Новини

лiсгоспВведення в Україні мораторію на експорт необроблених лісоматеріалів активізувало розвиток деревообробної промисловості. Так, наприклад, державне підприємство “Бучацьке лісове господарство» першим на Тернопільщині розпочало впроваження технології преробки деревини на тріску.

Нещодавно на підприємстві, завдяки подрібнювачу на базі машини MAN, переробили лісоматеріали з яких вийшло 10 вагонів тріски.

Впровадження новітніх технологій допомагають не лише зменшити частку важкої фізичної праці у виробничому процесі,  домогтися високої якості випущеної продукції, а й загалом ефективніше використовувати деревину.

Йдучи в ногу з часом, на Бучацькому лісозаводі планують встановлення нового сучасного обладнання для виготовлення тріски.

Лісгосп на Тернопільщині став пілотним підприємством з переробки тріски Reviewed by on . Введення в Україні мораторію на експорт необроблених лісоматеріалів активізувало розвиток деревообробної промисловості. Так, наприклад, державне підприємство “Б Введення в Україні мораторію на експорт необроблених лісоматеріалів активізувало розвиток деревообробної промисловості. Так, наприклад, державне підприємство “Б Rating: 0

Додати коментар

scroll to top