Home » ­ » 4 гривні мають платити тернополяни за проїзд у тролейбусах

4 гривні мають платити тернополяни за проїзд у тролейбусах

24.05.2019 15:14 Категорія: ­ Новини

тролейбусПроїзд у тролейбусах Тернополя має становити 3 грн. при розрахунку електронним квитком та 4 грн. при готівковому розрахунку. Про це повідомив юрист Ростислав Небельський. Каже, що таке рішення прийняв Апеляційний суд.

«2 травня на таємному засіданні Виконавчий комітет Тернопільської міської ради відновив дію тарифів, що були скасовані апеляційним судом.

Я оскаржив ці махінації і вчора суд зупинив дію “відновлених тарифів” у електротранспорті.
Тому від сьогодні тариф на проїзд у тролейбусах – 4 гривні і крапка; сплачуючи більше знайте – ви платите на розвиток місцевої корупції», – каже юрист.

Він також зазначив, що валідатори мають бути негайно переведені у режим 4-гривневого тарифу, якщо ні – радить тернополянам просто не платити.

— Я захищатиму усіх, до кого поліція матиме претензії, – наголошує Ростислав Небельський.

Відзначимо, що станом на сьогодні вартість проїзду у тролейбусі не знизилася. Як і раніше, ціна квитка при готівковому розрахунку становить 6 гривень.

photofacefun_com_1558595958

photofacefun_com_1558596017

 

4 гривні мають платити тернополяни за проїзд у тролейбусах Reviewed by on . Проїзд у тролейбусах Тернополя має становити 3 грн. при розрахунку електронним квитком та 4 грн. при готівковому розрахунку. Про це повідомив юрист Ростислав Не Проїзд у тролейбусах Тернополя має становити 3 грн. при розрахунку електронним квитком та 4 грн. при готівковому розрахунку. Про це повідомив юрист Ростислав Не Rating: 0

Додати коментар

scroll to top