fbpx  
Home » Новини » 17 громад Тернопільщини візьмуть участь у проекті, що фінансує Світовий банк

17 громад Тернопільщини візьмуть участь у проекті, що фінансує Світовий банк

10.05.2019 09:40 Категорія: Новини

отгУ Тернополі відбувся семінар, присвячений проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

Презентований проект має на меті покращити доступ населення до послуг соціального захисту у 17 громадах Тернопільської області. Про це учасникам семінару повідомив заступник Міністра соцполітики Микола Шамбір. Також він зазначив, що участь у проекті візьмуть і 13 громад Одеської області.

«Проект фінансується завдяки японському уряду та Світовому банку. Грантові кошти вкладаються для розвитку соціальної інфраструктури громад. Це досить важливо, адже це створення комфортних умов в першу чергу для мешканців цих ОТГ. Добре, що обласна адміністрація теж підключилася до цього проекту. Сподіваюся, що спільними зусиллями ми реалізуємо усі поставлені завдання», – зауважив Микола Шамбір.

Відзначимо, що у сфері соціальних послуг на Тернопільщині вже реалізовано чимало успішних проектів. Проте, громадам слід і надалі шукати партнерів, які зацікавлені у співпраці з Тернопільською областю.

17 громад Тернопільщини візьмуть участь у проекті, що фінансує Світовий банк Reviewed by on . У Тернополі відбувся семінар, присвячений проекту «Надання соціальних послуг в громаді». Презентований проект має на меті покращити доступ населення до послуг с У Тернополі відбувся семінар, присвячений проекту «Надання соціальних послуг в громаді». Презентований проект має на меті покращити доступ населення до послуг с Rating: 0

Додати коментар

scroll to top