fbpx  
Home » Новини » Жителям Тернопільщини потрібно повторно змінити місце голосування у другому турі виборів Президента України

Жителям Тернопільщини потрібно повторно змінити місце голосування у другому турі виборів Президента України

08.04.2019 16:55 Категорія: Новини

вибориПроцедура підтвердження місця свого голосування перед першим туром не матиме чинності в другому.  Тому треба звернутись до відповідних відділів ведення Державного реєстру виборців не пізніше, ніж за п’ять днів до початку голосування, тобто до 15 квітня (включно).

Для зміни місця голосування потрібно взяти паспорт громадянина України. Обов’язково мати копію перших двох розворотів паспорта та сторінки з реєстрацією.

Тимчасову зміну місця голосування потрібно обґрунтувати. Тут знадобляться такі варіанти документів: довідка з місця роботи, трудова книжка або трудовий договір, довідка з місця навчання, договір про оренду, документи на нерухомість, документи про відрядження, путівка в санаторій, виписка з лікувального закладу і навіть квитки на літак або поїзд, що свідчать про переїзд у певне місце на виборах.

Також обґрунтовувати зміну місця голосування можна доглядом за людиною, яка не здатна пересуватися самостійно. Окрема підстава зміни місця голосування – перебування у шлюбі або спорідненості, яка обумовлює спільне проживання. Для цього треба подати свідоцтво про шлюб, про народження чи шлюбний договір.

Обґрунтуванням проживання також може бути довідка з ЖЕКу, ОСББ чи згода власника житла. Військовослужбовці, як і раніше, будуть голосувати у своїх частинах або за місцем проживання.

Змінити місце голосування жителі області можуть вже від сьогодні.

Жителям Тернопільщини потрібно повторно змінити місце голосування у другому турі виборів Президента України Reviewed by on . Процедура підтвердження місця свого голосування перед першим туром не матиме чинності в другому.  Тому треба звернутись до відповідних відділів ведення Державно Процедура підтвердження місця свого голосування перед першим туром не матиме чинності в другому.  Тому треба звернутись до відповідних відділів ведення Державно Rating: 0

Додати коментар

scroll to top