fbpx  
Home » Новини » Жителька Тернопільської області отримала звання «Мати-героїня» (фото)

Жителька Тернопільської області отримала звання «Мати-героїня» (фото)

24.04.2019 12:04 Категорія: Новини

Мати-героїняЗвання України «Мати-героїня», відповідно до Закону України «Про державні нагороди», є державною нагородою і є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною.

Почесну місію вручення жительці міста Заліщики Світлані Йосипівні Михалюк, вручення державної нагороди «Мати-героїня» здійснили голова адміністрації Борис Шипітка, начальник відділу з питань освіти, молоді та спорту РДА Богдан Папушко та головний спеціаліст даного відділу Галина Самковська.

Як зазначили у прес-службі райдержадміністрації, Світлана Йосипівна разом із чоловіком проживає у місті Заліщики та разом виховують семеро дітей.

Мати-героїня (2)

Мати-героїня (3)

Мати-героїня

Жителька Тернопільської області отримала звання «Мати-героїня» (фото) Reviewed by on . Звання України «Мати-героїня», відповідно до Закону України «Про державні нагороди», є державною нагородою і є вищою формою відзначення громадян за видатні засл Звання України «Мати-героїня», відповідно до Закону України «Про державні нагороди», є державною нагородою і є вищою формою відзначення громадян за видатні засл Rating: 0

Додати коментар

scroll to top