fbpx  
Home » Новини » Жителі Тернопільщини сплатили на армію майже 40 млн. гривень

Жителі Тернопільщини сплатили на армію майже 40 млн. гривень

02.04.2019 16:06 Категорія: Новини

військовий збірВпродовж січня-лютого цього року до державного бюджету платники податків Тернопільщини сплатили 39,3 млн. гривень військового збору. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Надходження перевищили очікувані на майже 4 млн. грн. або плюс 11,2%. «Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного збору зросли на 7,4 млн. гривень», – зазначив очільник фіскального відомства.

Лише у лютому платники Тернопілля спрямували на потреби армії 21,4 млн. грн. військового збору, що на 19,4 відсотків перевищило очікувані надходження. Порівняно з лютим 2018 року приріст цього платежу склав 4,7 млн. гривень.

Нагадаємо, що військовий збір було впроваджено в Україні з серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Жителі Тернопільщини сплатили на армію майже 40 млн. гривень Reviewed by on . Впродовж січня-лютого цього року до державного бюджету платники податків Тернопільщини сплатили 39,3 млн. гривень військового збору. Про це повідомив начальник Впродовж січня-лютого цього року до державного бюджету платники податків Тернопільщини сплатили 39,3 млн. гривень військового збору. Про це повідомив начальник Rating: 0

Додати коментар

scroll to top