fbpx  
Home » Економіка » Жителі Тернопільщині вже цього року можуть отримати тринадцяту пенсію

Жителі Тернопільщині вже цього року можуть отримати тринадцяту пенсію

16.04.2019 13:03 Категорія: Економіка Новини

пенсіяПенсіонери Тернопільської області вже наприкінці року можуть отримати додаткову фінансову підтримку від держави.

Зокрема, у цьому переконаний Віце-прем’єр-міністр України. Він вважає, що є всі можливості вже в цьому році реалізувати ініціативу Президента Петра Порошенка щодо виплати «13-ї пенсії».

«Ініціатива Президента України Петра Порошенка полягає в тому, щоб одноразову виплату, яку пенсіонери отримали у березні і отримають у квітні, зробити постійною. Це може бути у вигляді «13-ї пенсії» наприкінці року. Її будуть отримувати люди, які мають великий страховий стаж, але невисоку пенсію», – пояснив Віце-прем’єр-міністр.

«Уряд зараз працює над реалізацією цієї ініціативи, ми проводимо відповідні розрахунки. У нас є всі можливості реалізувати її вже з цього року», – наголосив Павло Розенко.

Жителі Тернопільщині вже цього року можуть отримати тринадцяту пенсію Reviewed by on . Пенсіонери Тернопільської області вже наприкінці року можуть отримати додаткову фінансову підтримку від держави. Зокрема, у цьому переконаний Віце-прем’єр-мініс Пенсіонери Тернопільської області вже наприкінці року можуть отримати додаткову фінансову підтримку від держави. Зокрема, у цьому переконаний Віце-прем’єр-мініс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top