fbpx  
Home » Новини » Застрахований житель Тернопільщини зможе отримати медичних послуг на 100 тис. гривень

Застрахований житель Тернопільщини зможе отримати медичних послуг на 100 тис. гривень

10.04.2019 10:21 Категорія: Новини

медицинаНа Тернопільщині триває медична реформа. Окрім високих зарплат лікарям, вона передбачає і доступність послуг для громадян.

Тому Тернопільська обласна рада здійснила перші кроки до започаткування страхової медицини в регіоні – прийняла рішення про виділення коштів (п’ять мільйонів гривень) на забезпечення полісами добровільного медичного страхування медичних працівників закладів охорони здоров’я комунальної власності Тернопільської обласної ради.

Якщо говорити мовою цифр, то, яку зазначили у прес-службі облради, за 1800 грн. в рік застрахований пацієнт при потребі зможе отримати медичних послуг на суму 100 тис. грн.

Застрахований житель Тернопільщини зможе отримати медичних послуг на 100 тис. гривень Reviewed by on . На Тернопільщині триває медична реформа. Окрім високих зарплат лікарям, вона передбачає і доступність послуг для громадян. Тому Тернопільська обласна рада здійс На Тернопільщині триває медична реформа. Окрім високих зарплат лікарям, вона передбачає і доступність послуг для громадян. Тому Тернопільська обласна рада здійс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top