fbpx  
Home » Новини » Як виглядає один із найсучасніших в Україні геріатричних центрів на Тернопільщині? (фото)

Як виглядає один із найсучасніших в Україні геріатричних центрів на Тернопільщині? (фото)

08.04.2019 11:08 Категорія: Новини

геріатричний центр дедеркали (2)Я б дуже хотів, щоб такі центри, як у Великих Дедеркалах Шумського району були в кожній територіальній громаді. На цьому наголосив міністр соціальної політики України Андрій Рева, перебуваючи на Тернопільщині з робочим візитом, під час якого оглянув геріатричний будинок. Цей заклад для людей похилого віку, нагадаємо, він відкривав у 2017 році.

Даний геріатричний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян – це ще один успішно завершений довгобуд за останні чотири роки, зазначили у прес-службі облдержадмінітсрації. Вартість об’єкта – понад 10 млн. грн. Кошти – із Державного фонду регіонального розвитку. Відділення розраховане на перебування близько 40 людей похилого віку. Перебування в геріатричному відділенні абсолютно безкоштовне й фінансується з Державного бюджету.

Тепер мешканці геріатричного будинку не тільки із Шумського району, а й сусідніх перебувають в якісних та комфортних умовах.

геріатричний центр дедеркали (3)

геріатричний центр дедеркали (5)

геріатричний центр дедеркали (4)

Як виглядає один із найсучасніших в Україні геріатричних центрів на Тернопільщині? (фото) Reviewed by on . Я б дуже хотів, щоб такі центри, як у Великих Дедеркалах Шумського району були в кожній територіальній громаді. На цьому наголосив міністр соціальної політики У Я б дуже хотів, щоб такі центри, як у Великих Дедеркалах Шумського району були в кожній територіальній громаді. На цьому наголосив міністр соціальної політики У Rating: 0

Додати коментар

scroll to top