fbpx  
Home » Влада » Як голосували за Президента в різних мікрорайонах Тернополя? (інфографіка)

Як голосували за Президента в різних мікрорайонах Тернополя? (інфографіка)

26.04.2019 11:13 Категорія: Влада Новини

явка виборцівВидання Texty.org.ua склало інтерактивну карту, як проголосували у другому турі виборці на кожній дільниці України. Є й інформація із тернопільських дільниць.

На карті – результат голосування за Петра Порошенка і Володимира Зеленського по кожній дільниці, зазначає видання Texty.org.ua. Клікнувши на дільницю можна подивитися голоси, віддані за пана Порошенка та пана Зеленського, та явку виборців.

Найбільше прихильників Володимира Зеленського у Тернополі мешкає на “Дружбі”, в “Центрі”, “Новому Світі”, “Південному промисловому районі” та на окремих дільницях на “Сонячному” масиві та “БАМі”. Виборці мікрорайонів “Східний”, “Сонячний”, “БАМ”, “Аляска” в більшості віддали голоси за Петра Порошенка, пише 20 хвилин.

Нагадаємо, голоси виборців в окрузі №163 із центром у Тернополі, за даними ЦВК проголосували наступним чином: за Петра Порошенка – 49,33%, за Володимира Зеленського – 46,85% голосів.
мікрорайони голосування

 

 

Як голосували за Президента в різних мікрорайонах Тернополя? (інфографіка) Reviewed by on . Видання Texty.org.ua склало інтерактивну карту, як проголосували у другому турі виборці на кожній дільниці України. Є й інформація із тернопільських дільниць. Н Видання Texty.org.ua склало інтерактивну карту, як проголосували у другому турі виборці на кожній дільниці України. Є й інформація із тернопільських дільниць. Н Rating: 0

Додати коментар

scroll to top