fbpx  
Home » Новини » Вперше за 5 років батьки першокласників Тернопільщини не переймаються додатковими витратами на школу

Вперше за 5 років батьки першокласників Тернопільщини не переймаються додатковими витратами на школу

29.04.2019 13:12 Категорія: Новини

нова школа саранчуки (2)Ще буквально 5 років тому батьки першокласників на Тернопільщині мали подбати про стілець і парту для своєї дитини. Впродовж останніх років цю ситуацію кардинально змінили, адже комфортні умови для навчання дітей є одним із пріоритетних напрямків роботи держави.

Тому за останні роки у навчальних закладах області замінили понад 3,5 тисячі вікон, курсують нові шкільні автобуси, один з яких у Саранчуківській громаді. Спільними зусиллями керівництва області та громади у школі вдалося реконструювати дах, встановити новий твердопаливний котел, замінити вікна в шкільній їдальні та кухні.

Крім того, покращили стан спортивного залу школи, замінивши підлогу та встановивши нову систему освітлення. Першокласники Саранчуківської школи навчаються за програмою “Нова українська школа” у сучасно облаштованому кабінеті з усім необхідним обладнанням. Учнів у навчальний заклад підвозить шкільний автобус.

Тож нарешті батьки можуть спокійно готувати дітей до школи, не переймаючись різними додатковими витратами.

нова школа саранчуки

Вперше за 5 років батьки першокласників Тернопільщини не переймаються додатковими витратами на школу Reviewed by on . Ще буквально 5 років тому батьки першокласників на Тернопільщині мали подбати про стілець і парту для своєї дитини. Впродовж останніх років цю ситуацію кардинал Ще буквально 5 років тому батьки першокласників на Тернопільщині мали подбати про стілець і парту для своєї дитини. Впродовж останніх років цю ситуацію кардинал Rating: 0

Додати коментар

scroll to top