fbpx  
Home » Новини » Військовий коледж на Тернопільщині очолив екс-боєць АТО (фото)

Військовий коледж на Тернопільщині очолив екс-боєць АТО (фото)

15.04.2019 09:17 Категорія: Новини

Ластовицький військовий коледж (6)Директором ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» очолив Вадим Ластовицький.

Підполковник Вадим Ластовицький, який впродовж 2014-2018рр. виконував завдання в районі проведення ООС (АТО) на Луганщині спочатку у складі механізованої, а згодом артилерійської бригад переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади директора коледжу, який проводився з 28 до 30 січня.

Під час свого виступу він окреслив основні напрямки розвитку військового коледжу, можливості вдосконалення навчального процесу.

Зазначимо, ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» один із небагатьох закладів в Україні, де здійснюють підготовку майбутніх військових. Знаходиться він у Збаражі, наразі тут навчається 250 курсантів із різних областей України.

Наразі курсанти здобувають у коледжі наступні професії: тракторист-машиніст, майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики, кухар, кондитер, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Здобуті знання застосовують на практиці.

Ластовицький військовий коледж

Військовий коледж на Тернопільщині очолив екс-боєць АТО (фото) Reviewed by on . Директором ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» очолив Вадим Ластовицький. Підполковник Вадим Ластовицький, як Директором ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» очолив Вадим Ластовицький. Підполковник Вадим Ластовицький, як Rating: 0

Додати коментар

scroll to top