Home » ­ » Велелюдна Хресна хода у Тернополі з висоти пташиного польоту (фото, відео)

Велелюдна Хресна хода у Тернополі з висоти пташиного польоту (фото, відео)

15.04.2019 08:27 Категорія: ­ Новини

хресна хода (6)Тисячі тернополян взяли участь у традиційній Хресній ході центральними вулицями міста.

Під час ходи присутні молилися за мир в Україні, а на Театральному майдані відбулося урочисте покладення квітів перед хрестом та меморіалом Героїв Небесної Сотні та бійців, які загинули, обороняючи Україну від російської агресії, повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ.

Присутні несли 80-тикілограмовий дерев’яний хрест, а священики – копію чудотворної ікони Розп’яття Спасителя із Зарваниці, яку Святіший Отець Франциск, Папа Римський, 29 березня у Ватикані в базиліці Святого Петра поблагословив і, відновивши почитання де неї, передав українському народу.

Владика Василій Семенюк наголосив під час проповіді про те, що у цей нелегкий для нашої країни час нам усім потрібно зберігати віру та єдність і молитися за наших воїнів, які щодня бережуть наш спокій на Сході.

хресна хода (7)

хресна хода (5)

хресна хода (8)

Велелюдна Хресна хода у Тернополі з висоти пташиного польоту (фото, відео) Reviewed by on . Тисячі тернополян взяли участь у традиційній Хресній ході центральними вулицями міста. Під час ходи присутні молилися за мир в Україні, а на Театральному майдан Тисячі тернополян взяли участь у традиційній Хресній ході центральними вулицями міста. Під час ходи присутні молилися за мир в Україні, а на Театральному майдан Rating: 0

Додати коментар

scroll to top