fbpx  
Home » Новини » У Зарваниці збудують Католицький навчально-освітній центр (фото)

У Зарваниці збудують Католицький навчально-освітній центр (фото)

02.04.2019 16:58 Категорія: Новини

Католицький багатофункціональний навчально-освітній центр (4)У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося освячення будівництва Католицького багатофункціонального науково-освітнього центру.

Натхненником для будівництва цього центру є  митрополит Андрей Шептицький, який завжди дбав про належну освіту для української молоді. Чимало коштів митрополит Андрей вкладав у освітні програми, організував близько 100 експериментальних сільських шкіл з садівництва та городництва на Галичині, Прикарпатті й Волині, повідомляє прес-служба Марійського духовного центру.

У багатофункціональному центрі організовуватимуться вишколи для молоді, Школа молодого лідера, курси для катехітів, реколекції для різних молодіжних організацій, освітян, проводитимуться зустрічі з відомими духовними лідерами.

Також тут відбуватимуться зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть з новими методами виробництва продукції. Будуть читатися лекції з: аграрного туризму, СГ менеджменту, СГ страхування, відновлювальної енергетики, кооперації. Окремо планується організувати курси для військовослужбовців та учасників бойових дій, що надаватиме їм можливість працевлаштовуватися в сільськогосподарській сфері.

Великою перевагою навчання у майбутньому освітньому центрі буде практичне застосування отриманих знань. Учасники освітнього процесу не лише отримуватимуть нові знання, але і навчатимуться їх практично застосовувати. Мета цього закладу – навчити зацікавлених осіб створювати свої прибуткові проекти. Адже розвиток соціального підприємництва та малого бізнесу допоможе вирішити проблеми економічного розвитку та матеріального забезпечення українців.

Католицький багатофункціональний навчально-освітній центр (2)

Католицький багатофункціональний навчально-освітній центр

Католицький багатофункціональний навчально-освітній центр (3)

У Зарваниці збудують Католицький навчально-освітній центр (фото) Reviewed by on . У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося освячення будівництва Католицького багатофункціонального науково-освітнього центру. Натхненником для будівн У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося освячення будівництва Католицького багатофункціонального науково-освітнього центру. Натхненником для будівн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top