fbpx  
Home » Новини » У військовому коледжі на Тернопільщині готують до служби в ЗСУ та вчать цивільні професії (відео)

У військовому коледжі на Тернопільщині готують до служби в ЗСУ та вчать цивільні професії (відео)

14.04.2019 16:16 Категорія: Новини

збараз_кий_вiйс_ковий_коледжНе лише опанувати цивільну професію, а й підготуватися до служби у лавах ЗСУ. Таку можливість отримують курсанти військового коледжу у Збаражі на Тернопільщині. Від 2015 року такою нагодою вже скористалися 450 хлопців та дівчат. Як вчать майбутніх військових, бачили кореспонденти “5-го каналу”.

Володимир знайомиться із побутом курсантів коледжу. Наступного року до цього навчального закладу планує вступати його син. На Тернопільщині це єдиний військовий коледж, де готують майбутніх військових.

“Воєнна дисципліна, підготовка фізична. Для того ми так рішили. Не тільки наше, а рішення і сина.”, – розповідає Володимир.

Нині у коледжі навчаються 250 курсантів із різних областей України. Катерина – одна з них. Дівчина розповідає, за три роки навчання не лише здобула фах оператора з обробки інформації та програмного забезпечення, а й стала сильнішою – як морально, так і фізично. Після отримання диплому планує здобувати освіту військового юриста.

“Моя душа лежить до військового, до військової форми, до України. Мати задоволення від того, що ти просинаєшся зранку, ідеш на зарядку, ходиш стройовою, вчиш захист Вітчизни, з автоматом ходиш, знаєш де там що з чого складається треба мати власне бажання і хист до цього”, – пояснює курсантка Тернопільського професійного коледжу Катерина.

Курсанти коледжу не лише готуються до служби у Збройних силах України, а й паралельно опановують цивільну професію. Нині заклад видає дипломи за шістьма спеціальностями.

“Вся діяльність нашого закладу буде основуватись за наступними критеріями: типовий вигляд випускника нашого коледжу, патріот України, має бажання далі служити, пільги у ВНЗ, великий багаж знань загальноосвітніх предметів”, – зазначає керівник коледжу з посиленою підготовкою Вадим Ластовицький.

Здобуті знання курсанти застосовують на практиці. Щоб курсанти могли якомога більше вправлятися у стрільбі, коледж придбає близько 10 пневматичних рушниць, макети автоматів та навчальні гармати. На озброєння цього року виділили 270 тисяч гривень державних коштів.

“Спочатку ми їх навчаємо теоретичне положення стрільби, порядку прицілювання, правильності прицілювання, а потім в цьому інтерактивному тирі проводимо практичне заняття, щодо порядку стрільби, ураження мішеней різного роду.”, – розповідає Вікторія Довгорук,  викладачка коледжу.

Цього року в коледжі планують запровадити нові спеціальності, навчатимуть майбутніх командирів гармат, навідників, розвідників та операторів безпілотних авіаційних комплексів.

 

У військовому коледжі на Тернопільщині готують до служби в ЗСУ та вчать цивільні професії (відео) Reviewed by on . Не лише опанувати цивільну професію, а й підготуватися до служби у лавах ЗСУ. Таку можливість отримують курсанти військового коледжу у Збаражі на Тернопільщині. Не лише опанувати цивільну професію, а й підготуватися до служби у лавах ЗСУ. Таку можливість отримують курсанти військового коледжу у Збаражі на Тернопільщині. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top