fbpx  
Home » Новини » У Трибухівській школі відкрили кімнату для особливих діток (фото)

У Трибухівській школі відкрили кімнату для особливих діток (фото)

09.04.2019 14:14 Категорія: Новини

школа_особливi_дiтки_(5)У Трибухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбулось урочисте відкриття ресурсної кімнати.

Ресурсна кімната – це окремий, спеціально облаштований клас для дітей з особливими освітніми потребами, де вони можуть навчатися за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога. В новоствореному класі, в комфортних умовах, діти з особливими освітніми потребами матимуть змогу навчатися та адаптуватися до освітнього процесу, також їм та їхнім родинам надаватимуть психолого-педагогічну допомогу.

Відтепер завдяки створенню ресурсних кімнат в школах інклюзивна освіта стає ближчою до особливих дітей.

Як повідомили у Трибухівській громаді, наразі тривають ремонтні  роботи такої ж ресурсної кімнати у Пишківській ЗОШ І-ІІ ступенів.

школа_особливi_дiтки_(4)школа_особливi_дiтки

школа_особливi_дiтки_(3)

школа_особливi_дiтки_(2)школа_особливi_дiтки_(7)

школа_особливi_дiтки_(6)

У Трибухівській школі відкрили кімнату для особливих діток (фото) Reviewed by on . У Трибухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбулось урочисте відкриття ресурсної кімнати. Ресурсна кімната – це окремий, спеціально облаштований клас для У Трибухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбулось урочисте відкриття ресурсної кімнати. Ресурсна кімната – це окремий, спеціально облаштований клас для Rating: 0

Додати коментар

scroll to top