fbpx  
Home » Новини » У Тернополі відкриють краще в Україні відділення дитячої онкогематології

У Тернополі відкриють краще в Україні відділення дитячої онкогематології

12.04.2019 09:35 Категорія: Новини

відділення дитячої онкогематологіїРемонтні роботи майбутнього відділення дитячої онкогематології на базі Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні вже на завершальному етапі.

Нагадаємо, що найого еконструкцію залучили кошти з Фонду регіонального розвитку та з обласного бюджету,загалом – 7,2 мільйони гривень. Також профінансовано утримання медичного персоналу, що надаватиме діткам належне лікування.

Як повідомили у прес-службі облради, реконструйоване приміщення відповідатиме найсучаснішим вимогам, які є в онкогематології, з урахуванням розмежування потоків повітря, відповідного клімату в кімнатах, сучасного обладнання. Палати матимуть вигляд індивідуальних боксів, адже після хіміотерапії дитина вразлива до інфекцій. Сюди їхатимуть лікуватись пацієнти зі всього Західного регіону.

відділення дитячої онкогематології (3)

відділення дитячої онкогематології (2)

У Тернополі відкриють краще в Україні відділення дитячої онкогематології Reviewed by on . Ремонтні роботи майбутнього відділення дитячої онкогематології на базі Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні вже на завершальному етапі. Ремонтні роботи майбутнього відділення дитячої онкогематології на базі Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні вже на завершальному етапі. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top