fbpx  
Home » Новини » У Тернополі одружився боєць АТО (фото)

У Тернополі одружився боєць АТО (фото)

25.04.2019 12:01 Категорія: Новини

одружився боєць АТООксана Скалецька та Роман Олійник з Тернополя вирішили скористатися послугою «Шлюб за добу», в той же день як дізналися про неї від працівників головного територіального управління юстиції.

Особливістю цього шлюбу є те, що Роман доброволець, став учасником АТО ще від початку Антитерористичної операції. З Оксаною їх поєднала любов до України та віра в її перемогу.

Розділити свято одруження з молодятами не вдалося багатьом близьким, адже рішення про одруження стало спонтанним та неочікуваним. Після чотирьох років стосунків, нарешті, вирішили їх узаконити.

Приємною несподіванкою для наречених стало те, що цей сервіс для учасників АТО є безкоштовним.

Молодята висловлюють велику подяку Головному територіальному управлінню юстиції у Тернопільській області та весільному салону «El Lirio», за швидку та якісну роботу, за те, що зробили цей день незабутнім.

У Тернополі шлюб у скорочені терміни можуть укладати жителі будь-якого району області, мешканці інших областей, а також іноземці, які на законних підставах перебувають на території нашої держави.

одружився боєць АТО (2)

У Тернополі одружився боєць АТО (фото) Reviewed by on . Оксана Скалецька та Роман Олійник з Тернополя вирішили скористатися послугою «Шлюб за добу», в той же день як дізналися про неї від працівників головного терито Оксана Скалецька та Роман Олійник з Тернополя вирішили скористатися послугою «Шлюб за добу», в той же день як дізналися про неї від працівників головного терито Rating: 0

Додати коментар

scroll to top